Konferencja prowadzona w programie ZOOM
LINK na dni 28-29 IX 2021
https://zoom.us/j/95426234159

Konferencja będzie prowadzona poprzez platformę ZOOM. Nie wymaga to z Państwa strony żadnego logowania lub zakładania konta. Do spotkania można dołączyć na dwa sposoby:

  1. Przez przeglądarkę.
    Należy tylko kliknąć w załączony link i wybrać opcję „Join from your Browser” a następnie „continue”. W oknie „Your name” proszę o wpisanie imienia i nazwiska a następnie wybranie przycisku „join”.
  2. Przez aplikację.
    Należy kliknąć w link i wybrać opcję „otwórz zoom meetings” (jeśli nie widzą państwo tego okna można wybrać „launch meeting”) – w przypadku braku zainstalowanej aplikacji można ją pobrać ze strony (przycisk „Download Now”). Kolejno pojawi się okno aplikacji, gdzie należy wpisać imię i nazwisko wybrać opcję „Join with Computer Audio”.
    Prosimy o dołączenie do spotkania – jeżeli jest to możliwe – z wyłączonym dźwiękiem (powinny wyświetlić się dwa przyciski odpowiednio pierwszy z mikrofonem, druki z kamerą, nieprzekreślone oznaczają, że mają Państwo uruchomiony mikrofon/kamerę), by nie przeszkadzać w toku spotkania.

Uruchomienie i przełączanie slajdów prezentacji leży po stronie Instytutu Oceanologii, jednak to Państwo decydują (słownie) o przełączeniu na kolejny slajd. Proszę pamiętać o włączeniu mikrofonu w ZOMM podczas własnej prezentacji.

Czas na prezentację to 10 minut plus 5, prowadzący po 10 minutach uprzedzi o czasie a po kolejnych 5 min. wyłączy prezentera.
"Polski wkład w naukę o oceanie i morską edukację przyrodniczą. Konferencja w nawiązaniu do Dekady Oceanu ONZ"
Instytut Oceanologii PAN, Sopot, 28-30.09.2021,
Polish contribution to the ocean science, and the marine environmental education
Conference reffering to the UN Decade of Ocean Science for Sustainable Development (2021-2030)