IOPAN fb stn  
Otwarte Dni Nauki 2021


Drodzy Przyjaciele Nauki i Oceanu,

W dniach 1-11 czerwca 2021 roku, odbędą się Otwarte Dni Nauki, które są zorganizowane przez Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk we współpracy z Sopockim Towarzystwem Naukowym oraz partnerami. Wszystkie wydarzenia odbędą się w ramach wspólnych działań EU4Ocean Coalition. Wydarzenia zostaną przeprowadzone w formie hybrydowej.

W dniach od 1 do 11 czerwca, jako element obchodów Światowego Dnia Oceanów zapraszamy do udziału w wielu wydarzeniach, które będą odbywać się w ramach Dni Nauki pt. "Ocean zmian". Niektóre z propozycji będę realizowane stricte w formacie online, inne w trybie hybrydowym.

Sopocki Piknik Naukowy „Ocean Zmian” w tym roku jest realizowany w wersji hybrydowej w wybranych punktach na terenie Trójmiasta oraz w formie gry internetowej na stronie

http://www.oceanzmian2021.pl


“Agencja Nauki: W obronie prawdy” - gra miejska

Wszystkie informacje pod linkiem Dni Nauki 2021


Ponadto, 10 czerwca, zapraszamy młodych badaczy oceanów, w wieku od 7 do 18 lat (w różnych grupach wiekowych) do udziału w międzynarodowej Konferencji Młodzieżowej pt. Dokąd zmierza świat? Chcemy, aby uczniowie lub grupy uczniów szkół każdego szczebla edukacji zaprezentowali swoje przemyślenia i/lub wyniki badań dotyczących środowiska morskiego, z uwzględnieniem hasła, "Dokąd zmierza świat?"

Z kolei, 11 czerwca, zapraszamy studentów oraz doktorantów do zgłaszania swoich wystąpień w ramach Międzynarodowej Sopockiej Konferencji Młodych, pt. "Where the world is heading", zorganizowanej przez Sopockie Towarzystwo Naukowe w współpracy z Instytutem Oceanologii Polskiej Akademii Nauk, już od 13 lat.

A zatem, w czerwcu, widzimy się online! Wszystkie wydarzenia są otwarte i bezpłatne.


hand  plik do pobrania

Link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/720979701884737